Masz pytania? Zadzwoń: +48 696 593 103
Odwiedź nas na

Twój drugi dom
na każdą porę roku

Apartamenty Sol&Sand Baltic Resort 
w Dziwnówku

Poczuj ten klimat
Sol&Sand baltic resort

Poczuj morską bryzę. 
Spełnij swoje marzenia o dobrym wypoczynku. 
Zainwestuj bezpiecznie.

Nasza inwestycja mieści się w urokliwym Dziwnówku – nadmorskiej miejscowości od lat znanej ze znakomitych warunków uzdrowiskowych i wypoczynkowych. Piaszczyste, szerokie plaże, czyste kąpieliska i niepowtarzalny klimat sprawiają, że chce się tu wracać tak często, jak to możliwe, a Sol&Sand dostosowane jest do pobytów całorocznych.
O Inwestycji

Inwestuj i wypoczywaj

Sol&Sand Baltic Resort to zespół kameralnych budynków z komfortowymi apartamentami wakacyjnymi, dla osób ceniących sobie spokój i niezależność.

Inwestycja zajmuje teren wielkości prawie 4,5 ha i stanowić będzie zamknięty, całodobowo chroniony kompleks wypoczynkowy dla osób w każdym wieku - rodzin z dziećmi, par oraz emerytów, chcących spędzić czas w miejscu, w którym mogą się zrelaksować i jednocześnie poczuć, jak w domu.
W I etapie realizowane są 2 komfortowe wille, które na 3 kondygnacjach (w tym kondygnacja z antresolą) oferują lokale od 34 do 87m2. Apartamenty na parterze mają duże, prywatne ogrody, w których toczyć się będzie letnie życie. Górne kondygnacje zachwycają przestronnością, antresolami pozwalającymi na swobodną aranżację i dużymi przeszkleniami. Słońce to przecież nasz znak rozpoznawczy.

W kolejnych etapach inwestycji powstanie naturalny basen oraz oraz plac zabaw. Od strony ul. Kamieńskiej planujemy zespół budynków komercyjnych ze strefą fitness, SPA, gastronomią i całorocznymi strefami wypoczynku.

ATUTY

Nie masz ochoty łapać fal? Odpoczywaj
nad basenem!
Pozwól dzieciom
spędzić czas
w strefie zabaw
Korzystaj ze strzeżonego
miejsca parkingowego
na terenie osiedla
Zrelaksuj się na tarasie
z własnym widokiem
na zieloną okolicę
Dla Twojego komfortu
w każdym budynku
zamontowaliśmy
nowoczesny system wind
Masz dostęp nie tylko
do morza! Sprawdź, jakie
atrakcje oferuje Ci
pobliskie jezioro i okolica.
Poczuj kameralność
i komfort osiedla
Relaksuj się w strefie SPA
z dostępem do saun,
groty solnej i lodowej
Twój wakacyjny apartament,
to inwestycja na przyszłość:
wynajmuj i zarabiaj!
Wszystkie wymienione atuty sprawiają, że wakacyjny apartament w Sol&Sand Baltic Resort sprawdzi się doskonale, jako bezpieczna inwestycja w pasywny dochód o oprocentowaniu wyższym, niż miesięczna lokata w banku.

Lokalizacja

Dziwnówek to miejscowość od lat znana ze znakomitych warunków uzdrowiskowych i wypoczynkowych. Jeżeli szukasz kameralnego miejsca, w którym odpoczniesz od zgiełku i wszechobecnych tłumów wypełniających nadmorskie kurorty, to w Sol&Sand znajdziesz to, czego pragniesz. Położone przy ul. Kamieńskiej (DK 107), na granicy Dziwnówka i Wrzosowa Apartamenty Sol & Sand to komfort i atrakcyjna alternatywa dla pobliskich popularnych miejscowości. Dzięki takiemu położeniu bez problemu każdy odnajdzie najlepszy dla siebie sposób spędzania wolnego czasu.
W DZIWNÓWKU
NA WYBRZEŻU
OKOLICA

Apartamenty

Wybierz apartament, który najbardziej Ci odpowiada.
2 pokoje - parter z ogródkiem
3 pokoje
3 Pokoje dwupoziomowe
Apartament 2A_1 o powierzchni 41m2 z 30-metrowym ogródkiem.
Wirtualny spacer
Apartament 2A_9 - 3 pokoje na 48m2 i 19-metrowy balkon
Wirtualny spacer
Apartament 2B_18 - 3 pokoje (w tym jeden na antresoli z własnym balkonem) na 72m2 
Wirtualny spacer

Wybierz apartament

Wybierz mieszkanie
O inwestorze

RIMA Polska 

RIMA Polska sp. z o.o. to spółka zależna od Rickard & Mattias Invest AB - szwedzkiego inwestora z wieloletnim doświadczeniem w nieruchomościach i finansach. Spółka powstała w 2001 roku, a jej działania skupiają się wokół budowania i sprzedaży nowoczesnych form mieszkaniowych z uwzględnieniem współczesnych norm zachowań pro-ekologicznych.

Masz pytania?

Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń lub napisz do nas!


  tel. + 48 696 593 103
  e-mail: sprzedaz@solandsand.pl

  Biuro sprzedaży

  Umów spotkanie online
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RIMA Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 73, 00-873 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000751142, posiadającą NIP 5252765408, REGON 381470265. Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się z Sol&Sand Baltic Resort wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: sprzedaz@solandsand.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby RIMA Polska podanym powyżej.
  Strona internetowa www.solandsand.pl (dalej „Strona”) nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 556[1] Kodeksu cywilnego ani oferty w rozumieniu 66[1] Kodeksu cywilnego. Przedstawione na Stronie wizualizacje, animacje, modele i layouty budynków i tym podobne materiały, mają charakter poglądowy. Mogą one odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest jedynie przykładem i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Wizualizacje przedstawione na Stronie nie stanowią próbki lub wzoru. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji zawarte są w standardach technicznych stanowiących załącznik do umowy przedwstępnej oraz w projekcie budowlanym.
  Lokale oferowane w inwestycji „Sol&Sand Baltic Resort”stanowią samodzielne lokale o przeznaczeniu innym niż mieszkalne. Ich sprzedaż nie podlega regulacjom Ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z dnia 11.09.2011r. (Dz.U. 2011, Nr 232, poz. 1377). Sprzedaż lokali o przeznaczeniu innym niż mieszkalne podlega opodatkowaniu stawką podatku VAT w wysokości 23%. Ceny prezentowane w informacjach handlowych są cenami brutto uwzględniającymi podatek naliczony wg. powyższej stawki.
  pl_PLPolski
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram